Polecaj mBank

Jesteś zadowolony z usług mBanku i chcesz polecić je swoim znajomym? Zarejestruj się w programie, poleć wybrany produkt i odbierz premię.

 
 
 

 

Jesteś zadowolony z naszych usług? Poleć mBank swoim znajomym lub rodzinie!

  • Zanim zaprosisz pierwszą osobę, zarejestruj się
    w programie PolecamBank
  • Jeśli polecisz kredyt odnawilany, kredyt gotówkowy lub kartę kredytową, do obsługi których otwierany jest rachunek osobisty otrzymasz wysoką premię!
  • Im więcej osób zaprosisz do mBanku, tym więcej premii otrzymasz
  • Chcesz polecać, ale nie masz jeszcze konta w mBanku?
    Załóż konto, bądź aktywny i zarabiaj

 

 

Polecaj produkty mBanku i odbieraj premię pieniężną.

 

Twoje centrum
pomocy

 

 

 

 

 

mLinia
801 300 800

 


Przeczytaj koniecznie

Warunkiem otrzymania Premii przez Uczestnika Programu za polecenie rachunku, wymienionego w Regulaminie Programu PolecamBank jest aktywne korzystanie przez Uczestnika Programu z posiadanego rachunku oraz rejestracja w programie PolecamBank. Przez aktywne korzystanie przez Uczestnika Programu z posiadanego rachunku rozumie się sytuację, gdy w miesiącu kalendarzowym poprzedzającym wypłatę Premii – Uczestnik Programu spełni co najmniej jeden z następujących warunków:
a. dokona dowolnego przelewu ze swojego ra chunku osobistego w mBanku na rachunek w innym banku;
b. dokona dowolnej płatności lub wypłaty gotówki wykonanej za pomocą karty debetowej lub kredytowej wydanej przez mBank na podstawie umowy o korzystanie z takiej karty przez osobę fizyczną, niezwiązane j z prowadzoną przez tę osobę działalnością gospodarczą;
c. jego rachunek osobisty w mBanku zostanie zasilony z rachunku prowadzonego w innym banku.
100 zł Premii obowiązuje za polecenie jednego z rachunków osobistych: eKonto lub eKonto mobilne lub eKonto mobilne plus lub eKonto dla młodych lub eKonto z darmowymi bankomatami lub mKonto Multi lub mKonto Aquarius lub mKonto Aquarius Intensive wraz z kartą debetową wydaną do rachunku Nowym Klientom, którzy podczas składania wniosku podadzą 10 ostatnich cyfr rachunku osoby polecającej, w okresie trwania Programu zawrą umowę prowadzenia ww. rachunku oraz w okresie 60 dni od otworzenia rachunku dokonają transakcji karta wydaną do rachunku na łączna kwotę:
a. minimum 200 PLN dla Nowych Klientów, którzy w dniu otwarcia rachunku mieli wi ęcej niż 26 lat.
b. minimum 100 PLN dla Nowych Klientów, którzy w dniu otwarcia rachunku mieli nie więcej niż 26 lat.
Wskazane powyżej stawki premii za polecenie rachunku obowiązują do 31.05.2015 r. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma on charakter wyłącznie informacyjny. Szczegółowe warunki uczestnictwa w Programie oraz warunki uzyskania Premii za polecenie rachunku opisane są w Regulaminie Programu PolecamBank znajdującym się na stronie www.polecambank.pl/regulamin.html